Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Klávesnice a myši > Přelepky na klávesnici >

Cooler Master tlačítka klávesnice pro HU layout černá (SGA-KC01-KKCP1-HU)

Cooler Master tlačítka klávesnice pro HU layout černá (SGA-KC01-KKCP1-HU)

Cena:

299 Kč

Koupit za 299 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Cooler Master tlačítka klávesnice pro HU layout černá (SGA-KC01-KKCP1-HU): Příslušenství - Originální, výměna nemá vliv na funkčnost podsvícení a klávesnice Vlastníte klávesnici ze série MasterKeys, ale máte na ní layout v jiném jazyku? Pak si pořiďte tyto maďarská tlačítka Cooler Master, které nahradí všechna potřebná tlačítka s diakritikou a se znaménky. Díky tomu už se nadále při psaní nebudete plést, a tím ušetříte hromadu času. Tlačítka Cooler Master navíc nijak neovlivňují celkovou funkčnost a podsvícení klávesnice, takže vám bude připadat, jako byste je tam měli už od začátku. Klíčové vlastnosti tlačítek Cooler Master pro HU rozloženíMaďarská tlačítka s diakritikou a se znaménky pro vybrané klávesnice MasterKeysSlouží pro nahrazení cizojazyčného layoutuNijak neovlivňuje funkčnost a podsvícení klávesniceKlasické černé provedení tlačítek Cooler Master Kompatibilita s klávesnicemiSGK-6030-KKCR1-US - MasterKeys Pro S, Red Switch SGK-6030-KKCM1-US - MasterKeys Pro S, Brown... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Cooler Master tlačítka klávesnice pro HU layout černá (SGA-KC01-KKCP1-HU) - popis

nahoru

Příslušenství - Originální, výměna nemá vliv na funkčnost podsvícení a klávesnice Vlastníte klávesnici ze série MasterKeys, ale máte na ní layout v jiném jazyku? Pak si pořiďte tyto maďarská tlačítka Cooler Master, které nahradí všechna potřebná tlačítka s diakritikou a se znaménky. Díky tomu už se nadále při psaní nebudete plést, a tím ušetříte hromadu času. Tlačítka Cooler Master navíc nijak neovlivňují celkovou funkčnost a podsvícení klávesnice, takže vám bude připadat, jako byste je tam měli už od začátku. Klíčové vlastnosti tlačítek Cooler Master pro HU rozloženíMaďarská tlačítka s diakritikou a se znaménky pro vybrané klávesnice MasterKeysSlouží pro nahrazení cizojazyčného layoutuNijak neovlivňuje funkčnost a podsvícení klávesniceKlasické černé provedení tlačítek Cooler Master Kompatibilita s klávesnicemiSGK-6030-KKCR1-US - MasterKeys Pro S, Red Switch SGK-6030-KKCM1-US - MasterKeys Pro S, Brown...

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Cooler Master tlačítka klávesnice pro HU layout černá (SGA-KC01-KKCP1-HU) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Redukce, přepínače klávesnice nebo Klávesnice, Myši, Sety klávesnic a myší.

Nejlevnější Cooler Master tlačítka klávesnice pro HU layout černá (SGA-KC01-KKCP1-HU) akční ceny - Levné Cooler Master tlačítka klávesnice pro HU layout černá (SGA-KC01-KKCP1-HU)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Cooler Master tlačítka klávesnice pro HU layout černá (SGA-KC01-KKCP1-HU) stojí 299 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Cooler Master tlačítka klávesnice pro HU layout černá (SGA-KC01-KKCP1-HU) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Přelepky na klávesnici.

Cooler Master tlačítka klávesnice pro HU layout černá (SGA-KC01-KKCP1-HU) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz